Kişiselleştirmiş anlık teklifler ile satışlarınızı arttırın!

Makine öğrenmesinin sağladığı avantajları kullanarak hedef kitleye değil, hedeflenen bireye reklamınızı gösterin!

Data Driven Technologies

Efilli nedir?

Makine öğrenmesi ile eklendiği siteye gelen ziyaretçilerin mouse hareketlerini, geçirdikleri süreyi, satın alma geçmişlerini ve beğenilerini takip eden; yapay zeka desteği ile kullanıcılara tam da ilgilendikleri ürünler üzerinden anlık kişiselleştirilmiş teklifler sunan bir sadakat sistemidir.
v

Satın alma davranışlarını değiştirin!

Satın alma ihtimali daha yüksek olan müşterilerin karşısına tam da doğru zamanda, kişiye özel şekilde teklifler çıkartarak satın alma davranışlarını değiştirin!

Efilli kimler için uygun?

İnternet üzerinden yurtiçine veya yurtdışına satış yapan tüm firmalar Efilli’nin sağladığı avantajlardan ihtiyaç duydukları ölçüde faydalanabilirler! Siz de hemen firmanızın ihtiyaçlarına en uygun planı seçin ve daha fazla gecikmeyin.

E-Ticaret

Teknoloji

Finans

Turizm

Kamu

Ajanslar

E-Ticaret

Teknoloji

Finans

Turizm

Kamu

Ajanslar

Avantajlar

Kişiselleştirilmiş anlık teklifler

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları gruplandırabilir ve o kişinin ilgi alanına giren ürünlerde kişiye özel teklifler sunun! Üstelik indirimlerinize süre kısıtlaması getirerek müşterilerinizin ellerini çabuk tutmalarını sağlayın.

Gerçek zamanlı performans raporlaması

Sitenizde devam eden bir kampanyanın performansını, ziyaretçilerinizin tepkilerini tıklama haritaları, ısı haritaları ve ekran kayıtları ile analiz edin. Yapay zeka tarafından verilen iyileştirme ipuçları sayesinde hedeflerinizi gerçekleştirin.

Pazarlama stratejinize yapay zeka desteği

Dilerseniz özel olarak kurgulayabildiğiniz indirim senaryolarını dilerseniz yapay zeka tarafından sektörünüzde denenmiş ve iyi sonuçlar vermiş senaryolar ile değiştirebilirsiniz.

Kaliteli bir kitle

Müşterilerinize e-posta bültenlerinize veya veri tabanınıza gönüllü olarak kayıt olmaları için kişiselleştirilmiş anlık fırsatlar sunabilirsiniz.

Yeniden hedefleme

Herhangi bir sebeple sitenizi terk eden kullanıcıları ilgilerini çekecek tekliflerle geri kazanabilir, dönüşüm oranlarını kayda değer oranda yükseltebilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas congue purus vel rhoncus imperdiet. Nam consequat dui eu ante volutpat, a mollis dui malesuada.

1.Eklenti kodunu sitenize ekleyin.
Kısa ama etkili bir kod bloğunu sitenizin kodlarına ekledikten sonra teknik olarak hiçbir eksiğiniz kalmayacak. 5 dakikanızı ayırarak gerçekleştireceğiniz bu işlem satışlarınız üzerinde çok saha uzun süreli bir iyileşmenin ilk adımı olacak!
2.Kullanım senaryonuzu belirleyin.
Üye panel üzerinden kullanıcıların gerçekleştirmesini beklediğiniz tetikleyici eylem, indirim oranı, kodun hangi sayfada çalışacağı gibi pek çok değişkeni özel olarak kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz gerekli alanları doldurduktan sonra tüm sorumluluğu Efilli yapay zekasına da bırakabilirsiniz.
3.Satışlarınızı arttırın!
Arkanıza yaslanın ve sitenizin performansının nasıl da hızlı arttığına gözlerinizle şahit olun. İşte kişisel tekliflerin gücü, işte Efilli’nin avantajı!

Neden Efilli ?

E-ticaret firmalarının sayısının hızla arttığı günümüzde müşterileri kendi siteniz üzerinden satın almaya ikna etmek oldukça zor hale geldi. Efilli ile müşterilerinize ulaşmak çok daha kolay!

Tamamı Türkiye'de olan sunucular

Kullanımı kolay yönetici paneli

Detaylı raporlar

Ekonomik paketler

Kişiselleştirmiş anlık teklifler ile satışlarınızı arttırın!